Oudjaarstoernooi zeer geslaagd
Oudjaarstoernooi zeer geslaagd 30 december 2011 om 10:25
Op woensdag 28 december werd in de Pathmoshal het oudjaarstoernooi gehouden. Een zaalvoetbaltoernooi voor de gehele jeugd van Cvv Achilles. We begonnen ‘s morgens om 09.00 uur met het toernooi voor de E en F jeugd. Voor de kleintjes is meedoen belangrijker dan winnen. Gemengde teams maakten het daarom extra leuk. Spelers van E1 speelden met jongens van F2, wat ook nog erg leerzaam was.
De toernooidirectie van dit jaar, Ruben Reinds en Michiel Beumer, had haar best gedaan om de teams zo eerlijk mogelijk in te delen. Dit leidde wel tot een klein beetje kritiek omdat er een team was die helaas geen wedstrijd won. Dit was tevens het laatste oudjaarstoernooi van Ruben als organisatie, die het nu 7 jaar heeft gedaan.
Uiteindelijk werd het E en F toernooi gewonnen door Arsenal, met als leiders Remco Oving en Thijs Bos. In de finale versloegen zei Real Madrid.
In het gedeelte waar de D,C,B en A jeugd in actie kwamen kon je zien dat er wat meer voetbal in kwam. Teams waren redelijk gelijkwaardig. Het was goed om te zien dat er ook veel meiden aanwezig waren om mee te doen.
Jan Kuipers, Jan Cammaraat, Mark Baas en Ruben Reinds waren de scheidsrechters van dit toernooi, en via deze weg wil ik ook de rest van de vrijwilligers nogmaals bedanken.


Meer nieuws


