• Achilles E 4

  • Achilles E 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Altena, MarkTeamspeler
    Beumer, RogierTeamspeler
    Beumer, TijmenTeamspeler
    Boers, JoostTeamspeler
    Bos, FerdiTeamspeler
    Brink, RobertTeamspeler
    Deuzeman, RoelTeamspeler
    Engel, Jeroen van denTeamspeler
    Faken, LarsTeamspeler
    Franken, PeterTeamspeler
    Geerlings, TimTeamspeler
    Heuw, Herman tenTeamspeler
    Hobbelink, FrankTeamspeler
    Kloek, SjoerdTeamspeler
    Lange, Tim deTeamspeler
    Pepping, MitchTeamspeler
    Tekkelenburg, ThijsTeamspeler
    Veen, Pieter v.d.Teamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 mei. 16:30FC Berghuizen 4 - Achilles E 4Sportpark 't Venterinck
    18 mei. 15:00Achilles E 4 - EMOS 2Sportpark cvv Achilles E
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 apr.Achilles E 4 - S.V. Losser 80 - 2
    13 apr.Sparta E. 8 - Achilles E 41 - 1
  • Poulestanden Achilles E 4 ( 6e klasse 27 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria '28 3171412102228043
    2Avanti W. 519123456342239
    3Sparta E. 819103679413833
    4Drienerlo 418102678492932
    5Achilles E 418102654342032
    6S.V. Losser 81793537261130
    7Tubantia 51992877463129
    8De Tubanters 1897 3198296970-126
    9EFC PW 1885 21972106562323
    10FC Berghuizen 42062124174-3320
    11Quick '20 101841133759-2213
    12EMOS 219011824202-1781

    Poulestanden Achilles E 4 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 115 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drienerlo 63300217149
    2Achilles E 43201201196
    3De Tubanters 1897 33102816-83
    4Sparta E. 93003924-150