• Achilles E VR25+1 VE maandag speeldag vrouw

  • Array ( [0] => [universalteamcode] => 293983@-1 )
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Laan, RobOverige stafTeammanager
    Smit, HaroldOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Achilles E VR25+1 (226 Vrouwen 25+ Midweeks (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoeve Vooruit VR25+275201961317
    2SVO Twickel VR25+2742134171714
    3FC Berghuizen VR25+173222823511
    4GVV Eilermark VR25+17313817-910
    5UD W. VR25+172142428-47
    6Achilles E VR25+172142128-77
    7Rigtersbleek VR25+172141327-147
    8Almelo VR25+171241718-15
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bos, MargeTeamspeler
    Bozua, DaphneTeamspeler
    Folkers, AnneTeamspeler
    Hobbelink, AngelaTeamspeler
    Klaver, ChristelTeamspeler
    Luiten-Bonder, GoscaTeamspelerAanvaller
    Pouw, MarleenTeamspeler
    Riet, Conny terTeamspeler
    Schaijk, Chantal vanTeamspeler
    Slot, TristaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Achilles E VR25+1

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd